Родина Амбарцумян, м. Харків

Центр допомоги та логістики "Паляниця" продовжує рубрику "Історії війни". Це факти, свідоцтво про те, як звіряча агресія російської федерації зруйнувала мирне життя українців. Це історії переселенців, які були вимушені покинути рідні домівки внаслідок агресії російської федерації. Родина Амбарцумян. Олексій та Інна. Їх донька Анна 2022 р.н. Проживали в м.Харків.

Ми молода сім'я, яка до початку війни жила не мов у казці. Ми могли дозволити собі не боятися завтрашнього дня. Чоловік понад 20 років працював не покладаючи рук на авторинку, мав власний магазин автозапчастин в с. Циркуни, щоб чесною працею заробити на нашу квартиру в місті Харкові? район Північної Салтівки. В січні місяці 2022 року у нас народилась донечка і всі думки та плани були спрямовані лише на створення міцного фундаменту для майбутнього! Але…

24.02.2022 року ми залишились не тільки без джерела доходу, бо магазин чоловіка був зруйнований у зв’язку із знищенням під час бойових дій. А і без даху над головою, тому що квартиру було повністю знищено пожежею через попадання снаряда прямо до нашої оселі!

Ми молода сім’я з немовлям на руках, водночас остались без усього. Без доходу, без квартири в ній згоріло не тільки матеріальне, а і всі спогади і особисті речі котрі дорогі не гаманцем, а серцем!

Зараз з чоловіком живемо і намагаємось стати на ноги заради донечки, благаю Бога про те, аби ми залишилися живими! Страх в очах досі тому, що війна не закінчується... Незважаючи на бідність, нестачу продуктів чи порожній гардероб, я не перестану вірити в успіх!

Продовжу тримати кулачки за українських захисників і всіляко намагатимусь сприяти підняттю духу для наближення найважливішого доленосного дня – ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ!

Дорогі мої земляки, сестри і брати по нещастю, разом ми єдині, а поодинці - вразливі!

Саме тому, я закликаю всіх і кожного не опускати руки, дарувати посмішку і любити один одного так, як ніколи раніше, адже тільки в наших силах вирішити хід, від якого залежить чаша терезів світової справедливості для людства планети Земля!

Родина Амбарцумян

 

Поділитися