Діяльність ЦДтЛ "Паляниця" набирає обертів.
Сьогодні, 20 березня 2023 року був насичений день у Центрі допомоги та логістики "Паляниця".
Ми як завжди надавали гуманітарну допомогу вимушено переміщеним особам,які обрали наше місто у якості притулку. Домога полягає у наданні продуктів харчування, різноманітний одяг для жінок, чоловіків та дітей. Як виявляється, просто живе, привітне спілкування з нашими візітерами можна теж віднести до гуманітарної допомоги. Фотозвіти за кожний такий день можна побачити у фейсбуці, у нашому фотоальбомі.
Також сьогодні прийняли і розвантажили велику фуру гуманітарної допомоги з Нідерландів.
![Гуманітарний вантаж](/sites/default/files/inline-images/node_347_01.jpg)
![Гуманітарний вантаж](/sites/default/files/inline-images/node_347_02.jpg)
Отримали і розвантажили гуманітарну допомогу від БФ "Восток SOS", про яку ми писали на тому тижні. Видача цієї партії допомоги планується на наступний тиждень.
![Гуманітарний вантаж](/sites/default/files/inline-images/node_347_03.jpg)
Відвантажили три медичні ліжка для 5ї лікарні.
![Медичні ліжка](/sites/default/files/inline-images/node_347_05.jpg)
Відвантажили більше 50 мешків одягу для переселенців, які плетуть маскувальні сітки у колективі волонтерів "Жіноча сотня".
Дякуємо всім причетним до доставки та розвантаження такої кількості допомоги.