Про зміни у порядку запису на відвідування

Надіслав: admin , дата: пт, 10.06.2022 21:15

Поділитися

Шановні мешканці зі статусом ВПО. 
Задля Вашої зручності та уникнення черг з третьої години ранку, а також у зв'язку з початком спекотних днів ми змінили процедуру реєстрації для відвідування Центру допомоги та логістики 'Паляниця'. 
З 10 червня запис на відвідування для отримання допомоги буде проводитись виключно по телефону. Дзвінки для запису на відвідування будуть прийматися тільки у регламентні дні та години. Години запису публікуються у розділі "Інформація для ВПО". Графік запису може змінюватися. Про це також буде оперативна інформація. Слідкуйте за нашими новинами. 

Інформація про завершення реєстрації буде публікуватися на нашому телеграм-каналі.

Просимо враховувати, що у місто Кам'янське прибуло декілька тисяч переселенців. А значить, що у години, коли ми приймаємо дзвінкі для запису на відвідування, на наші номера дзвонять дуже багато людей. Тому багато бажаючих не зможе дозвонитися.

Реєструємо 20 родин на день. Майте на увазі, що як тільки буде набрана необхідна кількість відвідувачів на відповідні дні, телефон буде вимикатися. Ми не маємо окремого оператора, який міг би відповідати на безперервний поток дзвінків.

Також ми не реєструємо з повідомлень на автовідповідач або з SMS-повідомлень.

Пропозиції тимчасового асортименту