Порядок надання гуманітарної допомоги

Порядок надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Центрі допомоги та логістики "Паляниця", м. Кам'янське.

ВАЖЛИВО. Відвідуючи Центр допомоги та логістики "Паляниця" ви погоджуєтесь зі всіма правилами надання допомоги у нашому центрі.

ВАЖЛИВО. Правила надання гуманітарної допомоги у інших центрах можуть відрізнятися від правил нашого центру.

ВАЖЛИВО. Наш центр залишає за собою право змінити правила надання допомоги у будь-який момент. Але ми будемо намагатися завчасно оголосити про зміни.

Отримувачі

ЦДтЛ "Паляниця" надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які отримали цей статус після 24.02.2022. 

Запис на відвідування

Прийом відвідувачів для надання гуманітарної допомоги відбувається за попереднім записом з призначенням часу візиту. Запис відбувається за дзвінком на наші номери телефонів. Одна особа за один дзвінок не може бронювати більше одного відвідування (не можна бронювати за знайомих, сусідів, друзів, тощо).

Час на відвідування призначається для однієї адреси. Навіть якщо за цією адресою мешкають декілька різних родин. 

Для дзвінків для запису на відвідування відводиться обмежений проміжок часу.

Дати та час проведення запису на прийом публікується на нашому сайті.

Для отримання памперсів та дитячого харчування попередній запис не потрібен. 

Час візиту не переноситься на інший день. Якщо ви не змогли прийти у назначений вам день та час, то потрібно записуватись на відвідування у наступний раз.

Відвідування та видача допомоги

Прохання не запізнюватись на час, призначений вам для відвідування. Вхід до приміщення Центру у захисних масках. 

Допомога надається при наявності довідки ВПО та паспорта. Отримання памперсів, дитячого харчування та інших дитячих речей — при наявності довідки про народження дитини відповідного віку. Допомога надається з урахуванням кількості осіб проживаючих за однією адресою. Допомога може бути видана одній особі на всіх, проживаючих за однією адресою, при наявності довідок інших проживаючих (навіть без їхньої присутності).

Періодичність видачі допомоги

Продукти харчування, засоби гігієни, одяг   ̶  можна отримати один раз на 2 місяця (період між візитами повинен бути не менше, ніж 60 днів). 

Памперси та дитяче харчування можна отримати раз на 30 днів.

Порядок отримання пропозицій тимчасового асортименту

Тимчасовий асортимент - речі побуту, які здебільшого поступають до нас у обмеженій кількості, наявність яких ми публікуємо на сайті у розділі "Пропозиції". До цієї категорії відносяться: ліжка, матраци, візки, меблі та інше. Як тільки такий товар зникає з наявності - він переноситься до розділу "Архів пропозицій".

Умови отримання товарів цієї категорії завжди вказані на сторінці товару. Зазвичай такі товари можна отримати без запису. Якщо ви бажаєте забронювати такий товар, потрібно написати нам у приватні повідомлення на Facebook-сторінці або на електрону пошту. Термін бронювання 1-2 робочих дні. Якщо за цей час ви не заберете річ - вона додається знов у вільний доступ.

Відповідальність відвідувачів

Відвідувачі зобов'язані:

  • виконувати наявні правила порядку надання допомоги;
  • вчасно приходити на призначений час;

Відвідувачам заборонено:

  • продавати речі та продукти харчування, отриманні у ЦДтЛ "Паляниця".  У разі виявлення таких випадків - особам буде відмовлено у подальшому прийомі у ЦДтЛ "Паляниця".

Інше

Відвідувачів з запахом алкоголю не приймаємо і в обслуговуванні відмовляємо.

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією вхід для відвідувачів до приміщення Центру тільки у захисних масках.

Під час повітряної тривоги обслуговування у центрі призупиняється. Відвідувачі повинні залишити Центр: пройти в укриття або в інше, безпечне на їх погляд, місце. В зв'язку з цим, час, призначений для відвідування, може зміститись.

Наш центр забезпечує наступні категорії допомоги: засоби гігієни, продукти, посуд, одяг, взуття, постільна білизна. Відвідувач має можливість обрати певний набір з кожної категорії відповідно до потреб своєї родини.

Також ми намагаємось задовільнити індивідуальні потреби відвідувачів. За час нашої роботи ми змогли задовільнити наступні потреби: письмовий стіл, ходунки (дитячі/дорослі), дитячі візочки, дитячі ліжка, батарейки для слухового апарату, тонометри, глюкометри тощо. Всі ці речі (як і багато іншого) люб'язно надані мешканцями нашого міста.

Поділитися