Запис на 30.01‒03.02

Надіслав: admin , дата: чт, 26.01.2023 19:38

Поділитися

27 січня (п'ятниця) з 09:00 до 11:30 проводимо запис на дати з 30 січня по 3 лютого для отримання гуманітарної допомоги у Центрі допомоги та логістики "Паляниця". Запис проводимо тільки по телефону.  

З SMS-повідомлень, з автовідповідача, з електронної пошти, живої черги - не записуємо. 

Враховуйте будь ласка те, що в означений час дзвонить дуже багато людей. Волонтери ЦДтЛ "Паляниця" не мають можливості впливати на кількість вхідних дзвінків, тому, якщо комусь не вдалось додзвонитись, чекайте наступну дату запису. Більш детально ми описали це у новині про зміни у порядку запису на відвідування.

Також враховуйте, що під час вимкненя світла можливі проблеми з мобільним зв'язком. Для прийому дзвінків ми використовуємо один телефон з двома сім-картами різних мобільних операторів. І трапляються дні, коли номер одного з операторів не може зареєструватись у мережі весь час прийому дзвінків.

Якщо ви дозвонились - чітко відповідайте на питання оператора. Вам потрібно буде назвати своє прізвище, ім'я, по-батькові. А також адресу реєстрації вашого поточного перебування, згідно довідки. Ця адреса вказана у вашій довідці ВПО.

На забудьте ознайомитися з порядком надання допомоги за посиланням нижче.

Пропозиції тимчасового асортименту