Запис на 20-24 листопада

Надіслав: admin , дата: чт, 16.11.2023 16:48

Поділитися

Проводимо запис на дати з 20 листопада по 24 листопада 2023 року для отримання гуманітарної допомоги у Центрі допомоги та логістики "Паляниця". Запис проводимо тільки по телефону.  Нам потрібно прийняти 100 дзвінків, щоб заповнити графік на вказаний період. Якщо кожний дзвінок буде тривати 3 хвилини запис розтягнеться на 5 годин. Це створить надмірне навантаження на волонтера який приймає дзвінки. Тому наполегливо просимо ознайомитись з інформацією нижче для мінімізації часу прийома дзвінків.

Якщо ви дозвонились - чітко відповідайте на питання оператора. Вам потрібно буде назвати своє прізвище, ім'я, по-батькові. А також адресу реєстрації вашого поточного перебування, згідно довідки. Ця адреса вказана у вашій довідці ВПО. Відповідь на всі інші ваши питання є у розділі на сайті.

З SMS-повідомлень, з автовідповідача, з електронної пошти, живої черги - не записуємо. 

Враховуйте будь ласка те, що в означений час дзвонить дуже багато людей. Волонтери ЦДтЛ "Паляниця" не мають можливості впливати на кількість вхідних дзвінків, тому, якщо комусь не вдалось додзвонитись, чекайте наступну дату запису. Більш детально ми описали це у новині про зміни у порядку запису на відвідування.

Також враховуйте, що під час вимкнення світла можливі проблеми з мобільним зв'язком. Для прийому дзвінків ми використовуємо один телефон з двома сім-картами різних мобільних операторів. І трапляються дні, коли номер одного з операторів не може зареєструватися у мережі весь час прийому дзвінків.

На забудьте ознайомитися з порядком надання допомоги за посиланням нижче. Для тих хто не знає, як до нас дістатися - посилання на схему проїзду вказано там же.

Також повідомляємо, що у нас є книги на будь який смак. Тому, під час відвідування, не забувайте обирати собі якусь книгу до вподоби.

Дата та час проведення запису: 17 листопада (п'ятниця) з 09:00 до 11:30.