Запис на 19-21 червня 2024 року

Надіслав: admin , дата: пт, 14.06.2024 21:54

Поділитися

У зв'язку зі зменшенням обсягів гуманітарної допомоги кількість днів надання допомоги зменшена до трьох днів на тиждень.


Проводимо запис на дати з 19 червня по 21 червня 2024 року для отримання гуманітарної допомоги у Центрі допомоги та логістики "Паляниця". Запис проводимо тільки по телефону.  Нам потрібно прийняти 60 дзвінків, щоб заповнити графік на вказаний період. Щоб не створювати надмірне навантаження на волонтера який приймає дзвінки, наполегливо просимо ознайомитись з інформацією нижче для мінімізації часу прийома дзвінків.

Якщо ви дозвонились - чітко відповідайте на питання оператора. Вам потрібно буде назвати своє прізвище, ім'я, по-батькові. А також адресу реєстрації вашого поточного перебування, згідно довідки. Ця адреса вказана у вашій довідці ВПО. Відповідь на всі інші ваши питання є у розділі на сайті.

З SMS-повідомлень, з автовідповідача, з електронної пошти, живої черги - не записуємо. 

Враховуйте будь ласка те, що в означений час дзвонить дуже багато людей. Волонтери ЦДтЛ "Паляниця" не мають можливості впливати на кількість вхідних дзвінків, тому, якщо комусь не вдалось додзвонитись, чекайте наступну дату запису. Більш детально ми описали це у новині про зміни у порядку запису на відвідування.

Також враховуйте, що під час вимкнення світла можливі проблеми з мобільним зв'язком. Для прийому дзвінків ми використовуємо один телефон з двома сім-картами різних мобільних операторів. І трапляються дні, коли номер одного з операторів не може зареєструватися у мережі весь час прийому дзвінків.

На забудьте ознайомитися з порядком надання допомоги за посиланням нижче. Для тих хто не знає, як до нас дістатися - посилання на схему проїзду вказано там же.

Дата та час проведення запису: 15 червня (субота) 2024 року з 08:00 до 09:30.